| lia a răspuns:

rolling on the floor Prea tareeee! Si nu era politist, de obicei ei erau experti in a folosi cuvinte atat de "elevate" rolling on the floor
Si nu ai si partea a doua la filmul cu Jackie Chan? Sunt foarte interesata de toate sezoanele laughing

12 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Mare iti e gradina Doamne si unii au sarit si gardul.

| Leea1234 a răspuns:

No comment! http://www.youtube.com/watch?v=pySsHkfGjPU dar de asta ce parere aveti?

| Leea1234 a răspuns:

No comment! http://www.youtube.com/watch?v=pySsHkfGjPU dar de asta ce parere aveti?

auran
| auran a răspuns:

Offff, din nefericire cu asta defilam si in strainatate de avem o imagine de toata "frica"

| lia a răspuns:

@Ionut, acum m-am intristat sad Banuiesc ca partea a doua era cea mai interesanta rolling on the floor Ce ma fac eu acum ca nu aflu ce se intampla? laughing

| ioanaa a răspuns:

Da. alte manifestari specifice prostiei. Ce sa zic. Si ne mai intrebam de ce noi romanii nu mai evoluam.

| Onutzu explică:

Auran aici ai dreptate

| Onutzu explică:

Lia di pacate nu stiu daca exista partea 2. Dar e mai tare de cat un film comedia Jackie Chan si Bruce Lei rolling on the floor

| Onutzu explică:

lia ii punem sa mai faca si parte a doua. laughing Dar e o problema nu stiu daca Bruce Lei mai rezista la inco lopata in cap rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=T5vWA1nXHG0
dar asta?

| AlinElle89 a răspuns:

Foarte tarerolling on the floor

| ofelia a răspuns:

Nu ini placi