| Bianca_1493 a întrebat:

Daca va ganditi la toate locurile demne de a fi vizitate in Romania, pe ce loc se afla Buzaul intre preferintele voastre turistice?

9 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Pai sunt lucuri un pic mai faine ...cred ca l-as pune in top 15 undeva pe la mijlocwinking

Răspuns utilizator avertizat
| IIIx333III a răspuns:

Sincera sa fiu, nu am fost niciodata in Buzau. Dar orice loc din tara asta ar trebui sa ocupe locul 1. Romania este foarte frumoasa, doar ca oamenii care locuiesc in ea nu o apreciaza. Cred ca daca as merge in Buzau as pune imediat in lista mea un alt loc1, dupa toate celelalte orase din Romania in care am fost, care, desigur, sunt si ele pe locul intai. Asa ca, bucura-te de orasul tau(care ar fi el) pentru ca sigur are ceva misterios, unic fata de alte orase. Te pup. Funda?

| mika a răspuns:

Buzaul nu-i nici pe de parte primul loc, dar nici ultimul thinking

depinde de locul natal al fiecaruia unde locuieste, si de situatia financiara :

| Lavy_5428 a răspuns:

Buna Bianca! Pe primul loc e Bucurestiul si dupa celelalte orase, deci pe locul 2! Bye! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Pe ultiul loc, deoarece am fost in excurisie cu clasa si este urat, ce sa vad niste namoale? NU mersi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ultimul loc!

| βσσblėėŝ_3748 a răspuns:

Depinde, fiecare zona are frumusetzea ei.nu compari de ex peisajele de la bv cu cele da la noi(si eu stau in bz) sau nu compari parcurile din bucuresti cu ale noastre.

| Bianca_1493 explică:

@ adry00: de ce crezi ca toata Romania ar trebui sa fie pe primul loc?