| ciribist a întrebat:

Daca voi filma niste secvente cu mine afara pe telefon, pot dupa ceea intr-un movie maker obsnuit sa le unesc si sa pun si o melodie pe ele sau alte detalii? Dau funda! Daca puteti sa-mi mai ziceti si sfaturi cum sa iasa mai misto ar fi super!

Răspuns Câştigător
| Snakebosu23 a răspuns:

Pai ar trebui sa aiba movie maker o chestie. daca nu dai volumul mai mare la melodie incat sa nu se auda sunetele. funda? happy

2 răspunsuri:
| Snakebosu23 a răspuns:

Da.poti face asta, dar nu stiu ce sfaturi sa iti dau pentru ca nu stiu ce fel de video vrei sa faci.

| ciribist explică (pentru Snakebosu23):

Dar daca e sunte pe videourile care le fac cum scot sunetul ca sa bageu melodia? :O

| Snakebosu23 a răspuns (pentru ciribist):

Pai ar trebui sa aiba movie maker o chestie. daca nu dai volumul mai mare la melodie incat sa nu se auda sunetele. funda? happy