| Andreea_6336 a întrebat:

Dati-mi cateva statusuri frumos:X

Răspuns Câştigător
| CrIsSLoveCristi a răspuns:

Uite cateva:

Atunci cand crezi ca totul in viata e pustiu, inchide ochii... asculta bataia vantului..."

Incearca sa razi si tu de viata...nu lasa numai viata sa rada de tine..."

Nu sunt cum sunt cand tu ma vezi,ci sunt cum sunt cand tu ma visezi..."

Zambetul celui care sufera e mai dureros decat lacrimile celui care plange..."

Dragostea e o sageata ce iti face rani de foc...

"Traieste in asa fel incat sa nu ti se observe prezenta dar cand pleci din locul in care ai trait sa ti se simta lipsa.

Cand iti vine sa plangi adu-ti aminte de clipele in care zambeai.

Traiesc pentru tine pentru ca ma faci sa imi bata inima repede atunci cind te vad, traiesc pentru tine si nu imi pasa de ceilalti…"

"A fost ca o poveste,eram copii,eram noi toti,a fost dar nu mai este.

; x poate eu nu stiu ce`i dragostea... dar d tine` m`a legat ceva; x

"; x you know you`re my saving grace`,you`re everything I need` and more, It`s written all over your` face, baby I can feel your halo`; x

; x You`re my favourite drog; x show me real love; x"

"; x inima ta` daca ar spune ceva... sufletul meu stii ca te`ar asculta; x"

; x am gasit la tine` ce lipsea in viata mea`... vreau sa`mi fii aproape tu`, numai tu`, doar tu`; x

.; x sunt prea multe amintiri care ne leaga. si nu pot renunta; x.

; x I still feel your touch in my dreams; x"

2 răspunsuri:
| xMary a răspuns:

Nu`mi mai pasăă. Iubesc! Zâmbesc! Asta e tot ce conteazăă;-xx.

straight face. Ştii, văd viaţa ca pe un joc, sunt pasionată mereu de primul loc.

Don`t be afraid to love, not everyone will hurt you; x.

Orice rău, în final o să treacă!; x

Văd lumea prin ochii unui copil, căruia i s-a interzis să atingă lucrurile. ♥ puppy dog eyes

Sper ca te-am ajutatkiss. Funda?happy

| Dunnamite a răspuns:

De ce, singura nu poti sa te gandesti la un status? nu ai niciun sentiment sau nu stii ce simti?