| Baiaaanca a întrebat:

Dati-mi ceva siteuri cu poze pe care as putea sa le desenez. Mi-ar fi mullt mai simplu daca ar fi in alb negru sau desenate in creion happy.

Răspuns Câştigător
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Bună:)
Uită'te pe www.deviantart.com
Dai la search un cuvânt şi alegi categoria traditional art drawings... o să'ţi dea doar desene făcute în creion, foarte frumoase:)
http://www.deviantart.com/#catpath=traditional/drawings&order=9&cu=love

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bianca poti sa iti imaginezi si tu unele lucruri cum ar fi "o cutre cu o biserica si niste casute nici" si nu e colorata e alb negru

Răspuns utilizator avertizat