| ingerashpierduth a întrebat:

Dati-mi niste melidii in care "ea" este nevoita sa renunte la marea ei dragoste pentru a putea face altceva facandul pe "el" sa creada ca "ea" nu il mai iubeste dar "ea" il iubeste in secret fara sa eu mai spuna. Iar la final cand este prea tarziu "ea" isi da seama ce a pierdut si ii pare rau ca nu la mai putut avea pe "el" langa ea.
Sper ca ati inteles la ce m-am referit.
Daca se poate in romana:d
Dau funtitzahee hee

3 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=6Qp6IQNyfyU

eu pe asta o stiu:)

e draguta:)

| Anonoim a răspuns:

Sincer e greu sa gasesti o astel de mel Indiferent - 2 Suflete de copii eu cred ca e foarte aproape de ce ai cerut tu

| kennyspark a răspuns:

Eu cred ca vrei un film rolling on the floor sau mai multehee hee