| AnaliaDeepika a întrebat:

Dati-mi niste statusuri tari, nu conteaza de care, sau sa-mi dati siteuri unde pot gasi status multe.

2 răspunsuri:
| Tadotaki a răspuns:

Pai ar fi cateva ciudatethinking`. vezi daca-ti placwinking`.
- Life's good`!
- Un prieten buna iti vede prima lacrima curgand, a doua o sterge, pe a treia o opreste.
-Fiecare iubire are un balcon ca Romeo su Julieta, pe acre mai tarziu se intind rufe...
-Insa un lucru n-am crezut, il consideram o barfaoh go on`. Am aflat ca au dreptate... dragostea e doar o tarfa`!
Sper ca te-am ajutat thinking`.

| Valentin_5229 a răspuns:

Http://www.statusuri.ro/ aici poti gasi orice fel de statusuri;
)

Întrebări recente