| Pisicuța a întrebat:

Dati-mi si mie idei de porecle tongue happy
Cele care imi plac cel mai mult iau dundytza :-X
Porecle de fete si numele andreea, cristina

12 răspunsuri:
| aniriiiiii a răspuns:

Biiu`

pitiq

beBe

kidoO

tzupy

bOoDoO

yePe

puffy

lollipop

tweety

pitixx:X

Pinky

| aaaa12345 a răspuns:

Spunemi numele tau.LA numele meu sunt:Miru, Mimi, Mirra, Miruncutza, Mirunica, Anurim (invers), etc.

| LolaXLillyNuSpuneNimik a răspuns:

May

Diana

Katy

Lola

Lili

Linda

Laila

tofy ( de catel tofu)

Kofi

Niki ( de la baria de nikita)

si Nina

| VvladCobianu a răspuns:

RYZY BYZY morcoveanu asa ii zice unei colege de ale mele care are hamster

| Pisicuța explică:

@radu O. o nu sunt creata.sau ai vrut sa zici "daca" in loc de "ca"?

| JohannaStone a răspuns:

Yoyo; pisy; lori; ella;... perversu'; perversa; mazarica; pastarnac. rolling on the floor

| radumihai25 a răspuns:

Bunicutza, Zgriptzi, Nebunatik, Creata, Stropinela, Asfaltina, Kiki, Blondina, Albinutza, Kiti, Mimi, Gaga, Eminema, Rebela, Scumpik, Sisi.si mai sunt multe. tie ti-ar sta bine CREATA(ca esti creata), Albinutza sai Kiti...astea imi plac:*:*:*

| Scumpy90 a răspuns:

De baieti sau de fete?

| Lorena_6574 a răspuns:

Andreea:Andre, Andreeutza, Andra, Deea, Anda, Andy, etc.
Cristina:Cristy, Cristinutzza, Tina, Crisy, Cris, Cristin, Crista, Cry, etc.
Sper ca ti-am fost de folos!
Funda plzz?

| jedi_8834 a răspuns:

Fifi

| deutzasiandre a răspuns:

Ma chema andreea si poreclele mele sunt andre, deea, deutza, dar nu andruska pentru rimeaza cu galuska si in loc de o porecla draguta va iesi una oribila. SUCCES

| alexa1420 a răspuns:

Fifi,pukii,dinkii,bubu',biaa,bubi