| iiPucca a întrebat:

Dati-mi si mie linkuri de download la niste programe de facut colaje urgentpuppy dog eyes [Fundabatting eyelashes]

2 răspunsuri:
| BIOO a răspuns:

Iata ca ti-am cautat si pentru acesta un raspuns! PhotoJoy este unul dintre programele care la ora actuala imi place cel mai mult! Nu este cine stie ce program care face cine stie ce minuni insa ceea ce face, face bine, este gratis si nu contine spyware ca alte programe de gen!

Dar sa vedem despre ce este vorba: dupa cum v-ati data seama din titlu PhotoJoy este un program de infrumusetare a desktop-ului – si face acest lucru consumand foarte putina memorie RAM(in jur de 16 Mb in cazul meu) si fara sa solicite sistemul pe care este instalat.

La randul lui contine o suita trei programe dupa cum urmeaza:

Colaje
PhotoToys
Screensavers 3D

Evident ca atat pentru colaje cat si pentru PhotoToys(widget desktop) sau screensaver 3D sunt folosite fotografiile selectate de voi!

In sfarsit este vorba despre o aplicatie foarte simpla dar puternica care consimte obtinerea unor rezultante de-a dreptul entuziasmante si de un optim impact grafic.

Odata instalat acest program este posibila navigarea printre colaje, widget-uri si screensave-uri continute pe site-ul producatorului si descarcarea acestora gratis.

Link downloadtonguehotoJoy
O zi speciala sa ai!