| Funkiiiiiii a întrebat:

Dati-mi si mie niste nume cool de hi5. dar nu de piti. funda Rapid

Răspuns Câştigător
| anonima5682651 a răspuns:

Un nume special sau frumoasa din (localiate di care esti),Scumpika ta dulce,Beautiful Lover,Crazy life,Lost in Dreams,Green_celia,Fata_cu_ochi_verzi(sau ce ochi ai tu),ciocolata_cu_lichior, finetti_cusampanie,→°☆▀▄lOvE pInK★▒ツ, ღﻵ♥♥ZuZu Buăăăăăăă♥ღ
♥fata lui tata♥
N-am nume de hi5
Beibyyyyy :-x
Ursuletz Chocolatiu♥ ♫ ♪
★ScUzAt-imi tAlEnTuL aStA mIe DeFeCtUl,☻ρaρψθηüℓ ©ü füηdψ†a ﻉ√٥ﺎs ©®awa†a ïη βüℓψηﻉ☺,ASta mica e o beStie, FetytzacuFundytze, ツѕოiℓε ƒօг ოεε ツ. fuditza astept

2 răspunsuri:
| AlleSeniorita a răspuns:

DeliciOaSa taa.
ZapaciTaa cu 'Z' maRee ba.
M-am nascut in ciuDaa taa.
Fitse de VedeTa.

winking

| AnaAnahi a răspuns:

Apple Juice
╚»Bublle Pinck«╗
Jμѕ†♥Chocolatte
ღ♥•º°"˜¨ώhγ†є ßω†эяƒℓ¥¨˜"°º•♥ღ Sper sa te ajute!