| Pitiicaa a întrebat:

Dati-mi si mie niste nume de pagini. Sa fie originale, va rog happy (Pagini de Facebook)
Dau funditaa big grin

5 răspunsuri:
| IssabellaLoLa a răspuns:

Ai depinde ce pagina de facebook e (adica divertisment, comedie, gen GLL etc.)
Oricum uite niste nume gen GLL:

-ador sa fiu copil
-just smile[Ro]
traieste viata la maxim
Love or hate[Ro]
Un zambet
Poti, merita, fa-o!
Un zambet=un vis implinit
Iubeste-te!
CoPiLaRiA Ta E AiCi!
Sa incepem cu inceputul, de azi o sa uit trecutul!
hai cu mine si iti va fi bine
Vrem fericire in viata

comedie:
LoL[ro]
Me Gusta[ro]
Poti rade
LoLo
Cine nu pote rade?!
Doar Razi
Portia de ras

| tisulyna1 a răspuns:

Uite cateva aici... inger de ciocolata,GuMiiiiLiiixx` Dark`,baiete te iubesc,suflet pentru suflet, du-te dracu, m-am indragostit lulea, nebunia mea, din soare fara indoiala.
Astea sunt sper ca te-am ajutat

| AndraaaN a răspuns:

I'm the baws. laughing i knoww. e ciudat, dar îmi place; 3hee hee

| laura99mrr a răspuns:

Vedete? sau ce fel de pagini?

| RobertHutuleac a răspuns:

Tears of an Angel, In Our Dreams, We Love It, Keon, Oisin, Ank, Black Iris, Elax, Insomnius, Spectrum, Enox, etc. Cauta si tu niste nume, combina-le si fa un nume...