| Maria464467 a întrebat:

Dati-mi si mie o idee... Ce as putea face? (sunt racita, stau acasa si ma plictisesc de moarteeeeeee) Help! Funda~

Răspuns Câştigător
| CryNiky a răspuns:

Pai...stai la calculator(nu in exces), citeste o carte, invata lectiile urmatoare care sunt predate la scoala...hmm.rezolva integrame chestii care iti fac placere.Bafta cu raceala!

5 răspunsuri:
| bogdan3vl a răspuns:

Intra pe youtube si uitate la desene dublate in romana tias fi zis sa te uiti la un film da e prea obositor pentru ca esti racita te mai omoara si scrisu ala daca nu sti ce desene iti zic eu viata cu luie, cei cu andi etc mai gasesti si altceva
daca ai un laptop si mai bine te bagi in pat sub paturica si cu laptopu in brate
te mai poti uita la un film indian iar ca e cu mai putin scris vezi tu ]fundabig grin

| bogz a răspuns:

Stai pe tpu

| DiutzaAngel a răspuns:

Hai si tu pe acest forum sa ne distram si sa ne imprietenim

http://telenovelas.biz/

| ROX_5276 a răspuns:

Citeste o carte,fa obiecte decorative,fa accesori (din margele,ata,fasole)ies foarte bine, deseneaza, compune versuri ar fi o gramada de lucruri de facut.BAFTA si insanatosire grabnica:*

| SoryX a răspuns:

Film, Inception, pentru 2 ore jumate vei uita de plictiseala big grin