| yumee13 a întrebat:

Dati-mi si mie o idee de a incepe un vlog, orice idee, dar nu adevar si provocare. FunDa.

3 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Despre muzica, schimba starea tuturor, si unii mai si gatesc neuroni la pranz...tip One Infection, Just In Tomberon [Justin Bieber] etc. Totusi, ai putea vorbi despre tipurile des intalnite azi etc, despre. ceva drag tie, Ce zici de un vlog filmat prin scoala? fara prea multe edit-uri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa iei camera si sa spui tot ce iti trece prin cap laughing. Daca ai mai multe optiuni poti sa le faci pe toate, cate una in fiecare episod.Nu ma pricep la vlogging, dar poti sa intrebi vloggerii romani despre inceputurile lor i n vlogging. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| SKillerQSama a răspuns:

Poti incepe cu niste videouri gen yumee13 joaca... un joc care vrei tu sau poti face o sesiune gen duminica cu yumee13 si faci chestii amuzante gen "cum sa devii vampir " sau mai multe chestii poti face concursuri cu premii virtuale ca ai castigat cupa la (nu stiu ce, ceva la care se refera concursul ) si le dai vreo imagine cu o cupa sau ceva de genu sau o sesiune cum are si TPU intrebari si raspunsuri tu intrebi sau ei oameni etc plz funda