| yoboss2011 a întrebat:

Dati-mi si mie un metin2 serverul sa fie PVP si la negustori sa gasesti otel nu conteaza + cat si la negustori de arme sa gasesti:ninfa magnetica batle asa ceva varoggg dau fundawinkingwinking:X

Răspuns Câştigător
| Daciana12 a răspuns:

NerdMt2 otel+6nimfa magnetica, batle +6winking funda?

7 răspunsuri:
| xamix a răspuns:

Pai din ce am jucat si sa aiba astea la negustori ar fi hammer(s-a inchis) si seven-world(de asta nu mai stiu nimic) or mai fi cu otele la negustori kinguri battle sirius dar sunt mai mult pe hamachi si nu stiu

Răspuns utilizator avertizat
| razvan737_9449 a răspuns:

Incearca dark metin2:NumeServer:DarkMetin
Own:Iliado
Mc:www.dark--m2.tk

TimpOnline:24/24
Hamachi:Nu!
SiteDeRegister:http://www.dark--m2.tk/register.php
Forum:Nare (
Regat:Care Vreti Voi!

Rate:
Yang:750%
Exp:1000%
Drop:750%

Descriere:Este un sv pvm ai arme noi armuri noi harti noi, tot ce este nou!

| bogdan_6727 a răspuns:

Metin2united doar ca nu gasesti otel la magazin,
mondial are hwang+9

| AliaSz a răspuns:

Metin2 Legacy!

| anonim_1712 a răspuns:

Mondial mt2 scrii pe google si dai pe inscription melei(Fun) Acumi da-mi funda.

| anonim_1712 a răspuns:

Ultra fun de pe mondial avea ratele 500% la tot dar s-a inchis.

Întrebări recente