| νєησм a întrebat:

Dati-mi si mie un program de filmat in calculator va rog din suflet HyperCam il am, dar nu stiu sa il folosesc, va rog ajutati-ma si spuneti-mi cum se foloseste HyperCam sau dati-mi voi un alt program cu tot cu informatiile despre el. Am nevoie sa poate sa filmeze cam 10 min, va multumesc, dau fundita.

2 răspunsuri:
| Freshh a răspuns:

CamStudio ii foarte usor.Intri in program si acolo iti va arata un buton mare si rosu, dai click pe el si alegi regiunea, apoi filmezi. Uite un link:http://download.chip.eu/ro/Camstudio-9.1.0-Build-206_156800.html