| ingrydutzza19999 a întrebat:

Dati-mi un nume de pisica, va rog.

Răspuns Câştigător
| 이벨 a răspuns:

Pisica mea draga din copilarie se numea Chifla. Un nume nu foarte comun si foarte dragut, deci perfect.
Acum toata lumea isi numesc pisicile Pissy, Bella, Kitty etc. Iti recomand sa nu faci asa happy. Tot ce iti trebuie e putina creativitate ca sa gasesti un nume. Ai putea chiar inventa. Succes!

10 răspunsuri:
| Daviiiiiid a răspuns:

Baiat: Lucifer,Tommy, Pancho, Torro
Fetita: Fluffy, Puffy (unisex amandoua), apoi Ella, Kitty, Lola, Vanda.

| andreeei a răspuns:

Misha, mi se pare cel mai dragut nume pentru o pisicuta

| 000Diddy000 a răspuns:

Kitty?

| Raressh69 a răspuns:

Muc

| lila36 a răspuns:

Kity este un nume super sau toby tu alegi tebinde daca e fata sau baiat
fata:kity
baiat:toby

| coss a răspuns:

Syşu aşa îl cheamă pe motanul meu.Nu vine de le cântareţul Sişu.

| ladypink1 a răspuns:

Sweetheart,Lovely,Pimkie,Rosalie,Lora.

| karinamark a răspuns:

Napoleon happy

| Chelsea13 a răspuns:

Bella,Peticel,Codita,Miki,Jackson,Rosie,Oscar,Jinx.Sper ca unul o sa iti placa.