| Cathy_1290 a întrebat:

Dati-mi va rog niste imagini dragute care le pot desena in jurnal! fundita...

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Andutsaa a răspuns:

Hey! http://www.deviantart.com/ scrii la cauta ce vrei tu si o sa gasesti;))...si eu tot de acolo ma inspir cand am ceva de desenat;))... te-am pupat, pa-pa:*>:D

| lil_2808 a răspuns:

Poi ar fi o idee sa faci un mic desen.sau de fapt un simbol al fiecarei zi. Cum a fost ziua ta. De exemplu daca a fost o zi in care te`ai indragostit faci o inimioara...sau daca esti fericita un zambet...sau ce stiu eurolling on the floor chestii de astea mai dragute:*
acum` vreau fundita nu te costa nimichappy

Răspuns utilizator avertizat