| Andiix a întrebat:

Dati-mi va rog niste tutoriale bune in romana despre C-Walk. Vreau sa invat happy

Răspuns Câştigător
| WestSid3 a răspuns:

Deci... tutorialele s-au facut in engleza pentru a putea fi intelese de toti utilizatorii YouTube-ului si nu numai, deoarece in limba engleza se pot intelege persoanele din tari diferite.
Eu le-am invatat pe cele in engleza pentru ca in romana nu sunt.
Nu e greu, daca chiar iti doresti. Dupa vid-ul acesta am invatat si eu si crede-ma, este foarte folositor.
http://www.youtube.com/watch?v=OllqP6glJC4

2 răspunsuri:
| mAkE_2626 a răspuns:

Salut, secretul e sa te impingiwinking fundita?; x

Întrebări recente