| zidrax a întrebat:

Dati-mi va rog un site unde pot sa-mi fac un blog FREE si bun.Orice site e bun numa wordpess sa nu fie !

5 răspunsuri:
| vladvlad23 a răspuns:

Deci DarQueen are dreptate, eu am tot prin blogger.com e o platforma de la google care te lasa sa-ti faci blog. Blogul meu este www.4funblog-ro.blogspot.com cam lung stiu... oricum daca ai nevoie de ajutor cu blogul trimite-mi mesaj pe TPU si o sa-ti dau adresa de email sau cea de messenger. Sper ca te-am ajutat...

| lascuiulian92 a răspuns:

Ucoz

| iambusy a răspuns:

Blogger spre exemplu sau blog.com