| Deea_7194 a întrebat:

Datzi`mi sj me va rog nisjte statusuri de prieteniee daca se poate!love struck. Dau Fundaalove struck

Răspuns Câştigător
| Sabìŋaaa a răspuns:

Desi am trecut prin multe suntem inca *PRIETENE* pentru ca nu poti sa cazi cand tii pe cineva de *MANA*! ♥Te iubesc♥!""
NiciOdata n-ai uitat sa fi langa mine.Si eu voi fi mereu, la fel, langa tine; x; X
Tu ai fost singura care mereu, mereu m-ai ajutat; xXM-ai salvat atunci cand am simtit ca lacrimile m-au innecat>; D
Prietenia nu tine de mOda.nu e ceva ce se poarta doar sezonul acesta nu se cumpara si nu se vinde.este insa cea mai buna investitie in aceasta viata :X
at cand cazi; -s.eu.O sa t ajut sa t ridici cand simti ca iti e greu voi fi mereu aici cand tOata lumea te va respinge eu :voi fi aprOape d suflethul tau >; d
peste toate O s` trecem cu capuu`n sus. N` avem una p` alta, asta`i mai presus
Tot ce ai auzit de nOi stii ca nu e adevarat, hai lasa-ne pe nOi sa-ti aratam cum suntem de fapt; X
Spune`mi mie ce prObleme ai ca te inteleg sh eO am trecut prin multe poate reusesc sa leg O intamplare de alta sh sa realizez ca nOi am fost facute ca sa traim aman2; xX
Aş vrea să ţină capul sus toate prietenele mele, Să ştie ca la greu o să fiu şi eu cu ele!
Din 10 prieteni, stii ca 5 sunt falsi. Iar daca apare o problema, inca 3 fac pasi
`. Ea E Langa Mine Cand Problemele Sunt Multe. Si Tot Ea E Singura Care Are Rabdare Sa Ma Asculte. Te Iubesc Si Punct!
Noii`2`am`facuut`un`legamant` Cat`voom`traii`pe`pamanth` Nimenii`sa`nu`ne`desparthaa` Nikiodataa`niciodata`
Tin la tine pentru ca stii sa ignori slabiciunile si ratacirile mele si ma sustii cu fermitate sa dau ce-i mai bun din mine.
Tot ce pot face pentrul prietenul meu este sa-i fiu pur si simplu prieten.Nu am averi cu care sa-l rasplatesc. Daca el stie ca prietenia lui ma face fericit, nu va dori o alta recompensa.In asta consta maretia prieteniei.
Un prieten este alaturi de tine atunci cand nu mai e nimeni altcineva.
Ea mi`e ca 0 sora, ne intalnim la scoala la aceiasi ora Avem idei fixe, radem dup` culise, iar cand cortina a cazut, veselia a`nceput \\ /
Dintre toate prietenele care le-am cun0skt tuu esti cea p` care nu vreauu s-o uit Sh daca` mor inaintea ta, voi ajunge`n rai sh t` voi astepta 8-
PrieTenia` adeVarata` NU` moare` NicioData!` `.si` Trece` peste` oriCe` obStakolele``U m`ai invatat` ce` e un Adevarat` pr`. shjy` ce` inseamna` intr`Adevar`. Prietenia!` T`iubesc` din Tot` suFletu` meu``...U` o sa` fii` 4 ever` prima` mea` prietena`.si` Cea` mai Buna` pr``P` loKu` 1``Indiferent` de` Alegerile` tale!`
M'ai incurajat sa fiu ceea ce am vrut sa fiu, si tot tu esti motivu pentru care acum scriu!

"• De fieCare DaTha` CanD mi-a fOsTh` maI Greu.IntOthdeauNa Langa mIne a fOsTh` Mereu.De fieCare DaTha` CanD Am SuferiTh`. NumaI Ea Si Dumnezeu M`au InGrijiTh` :*! ''
>>♥De fiecare data cand iti voi vorbi urat,cand ma voi supara aiurea, cand
nu o sa vreau sa te ascult…sa.ti amintesti ca totusi, prietenia noastra
nu.i formata din simple cuvinte.
♥ > Daca mama nu ne-a facut surori a stiut de ce.pentru ca Dumnezeu ne-a facut cele mai bune prietene
`. Ea E Langa Mine Cand Problemele Sunt Multe. Si Tot Ea E Singura Care Are Rabdare Sa Ma Asculte. Te Iubesc Si Punct!
si ce daca e lumea rea ma ajuta sora mea si la rau si la bine nu se desparte de mine
chiar daca distanta ne desparte...noi ramanem prietene si orice s-ar intampla nu ne vom certawinking

nu trebuie sa fii langa mine caci in gandul meu esti prezenta mereu si oriunde merg eu acolo mergi si tu

big grin.

2 răspunsuri:
| Adina a răspuns:

•Stiu ca ii datorez atat de multe, Ca uneori imi schimba viata`n cateva secunde.

Nu trece o secunda în care sa nu îmi lipsesti.

Între noi stii, defectele sunt acceptatebatting eyelashes, Între noi stii, nu vezi priviri arogantewinking, Între noi totul se-mparte love struck!

si-atunci cand totu` s-a intors pe dos. Cand suferi din iubire. Chiar de`i dureros`. Prietenii te salveaza`. Tre`sa-ncerci sa lasi trecutu`. Si` sa incepi sa zambesti` ~

Ea e ca si sora mea.mereu o strig sormeee sau ma striga sormee.Lumea spune ca Seman cu tine si o stiu prea binee

Ea a fost mereu langa mine cand restul m-au lasat
Si a fost mereu cand toti pe la spate m-au acuzat
Ea m-a ajutat incet incet sa devin ce sunt acum
Si tot ea mi-a aratat care este cel mai bun drum

Răspuns utilizator avertizat