| larisacaramel a întrebat:

DAU FUNDA! IDEI!
Vreau sa fac un film in Sims 3. Povestea va incepe asa: O fata (sau poate un baiat, nu m-am hotarat) gaseste o casa veche (isi arunca din greseala mingea in curtea casei aceleia sau se rataceste in padure si da de casa aia, cam asa ceva) si darapanata. Bate la usa. Nu raspunde nimeni. Observa ca usa e deschisa. Intra timid/a si se uita in jur. Vede tot felul de chestii de croitorie: modele, haine, dulapuri, masina de cusut - toate chestiile sunt ruginite, ponosite si invechite. De aici se pot intampla multe... Dati-mi idei! Eu m-am gandit sa gaseasca, de exemplu, un obiect care sa-i aminteasca de ceva, dar nu stie de ce anume. VA ROG DATI ORICE IDEE! MULTMESC ANITICIPAT! happy

3 răspunsuri:
| S3bastiaNN a răspuns:

El/Ea gaseste un ceas stricat.Isi aminteste ca trebuie sa se intoarca acasa.Iese din casa si merge inainte.Se rataceste si mai rau.Da de un barbat care ii spune sa vina cu el sal scoata din padure.Barbatul il/o ia si il/o duce la casa lui si il/o punesa munceasca.

La atat m-am ganidt.

Funda?

| iarinutza a răspuns:

Pai ce zic daca gaseste o perdea pe care este cusuta o fotografie cu mama ei care a abandonat-o sau o stafie care iese din casa si o bantuir laughing))
se poate funa ca sunt incepatoare

| 1alex235 a răspuns:

As avea o intrebare pentru tine bia daca ai timp sa imi raspunzi. Cum faci un film in sims 3? Multumesc anticipat happy