| voisanye a întrebat:

Dau invitatii pe lockerz.com e un site unde te loghezi zilnic, raspunzi la o intrebare, te uiti la videouri si primesti puncte. Cu aceste puncte poti sa iti alegi super premii! cine doreste invitatie sa imi trimita mesaj privat.

Răspuns Câştigător
| iuandfto a răspuns:

As vrea eu una dar din pacate nu pot sa trimit mesaje private. Adresa mea de mess este iuliana_andreuta.

1 răspuns:
| voisanye explică:

Hey iuandfto, trebuie sa iti trimit invitatia pe mail, pot folosi adresa aia de mess?