| anonim_4396 a întrebat:

Cine doreste invitatie pe www.lockerz.com?
Daca nu stiti ce este cu site-ul lockerz.com, va spun eu. Trebuie sa raspunzi la niste intrebari, primesti puncte iar tu le poti valorifica in obiecte de valoare : genti, cercei, bratari, etc. pana la electronice : laptopuri, iPhonuri, iPoduri, aparate foto etc!
Puteti sa va inregistrati doar pe baza de invitatie, cine doreste sa lase un comentariu/sa-mi trimita un mesaj cu adresa de e-mail si se rezolva!

12 răspunsuri:
| zeeeeeex a răspuns:

@ZeeEEeeX... Interesant... Astept invitatia sa vad despre ce e vorba... Ms!

| adytzzkiss a răspuns:

In ce consta aceste intrebari?

| RaLuCk a răspuns:

Eu sa vrea dar am o intrebare acele obiecte sunt adevarate sau virtuale pentru ca mi se pare absurd aceasta chestie sa ti le dea gratis!

| Razna a răspuns:

Haide ma ca invitatii normale gasesti la tot pasu` happy
dar eu am invitatii cu hack... cand te inregistrezi primesti un plus de 2000 de PTZ! am si dovada pe siteul meu happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ralucateodora

Site-ul lockerz este detinut de catre Ebay si Amazon, eu le consider brandu-ri cu renume. ...cauta pe net si o sa vezi ca nu este vrajeala...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar premiile se dau, sau sunt numai asa, de frumusete?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@eu_o_mare_enigma eu m-am uitat pe youtube si am vazut ca sunt o multime de persoane care si-au primit premiile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau si eu o invitatie!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau si eu o invitatie!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Euhappy... logic, daca vreilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau si eu mail:t4und3r_c@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://asaplockerzinvite.co.cc Invitatii pe lockerz luati de aici, nu mai stati sa cereti si sa asteptati dupa lume.