| B.A. a întrebat:

Dau o petrecere diseara cu trei dintre colegele mele si nu stiu ce film (genul comedie, actiune, nu de groaza) am putea viziona.
Daca se poate as vrea si un sait de unde sa-l scot.
Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| LittleandLiars a răspuns:

Http://www.filmealese.com/ aici dai sus si alegi unele din filmele careti le zic sau care ti leau zis restul :Bratz, Aqumarin, Freaky Friday, A cinderella story, Another cinderella story, Cated Kally, Singur acasa 1, 2, 3 si HSM cam astea mi-au venit in minte a si Harry Potter, 17 Again

4 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Hancock, Will Smith, comedie, il gasesti aici: http://www.filmealese.com/hancock-2008/
e simpatic filmul... vizionare placuta!

| gigiro a răspuns:

Pai daca dai o petrecere, voi va uitati la filme? La petrecere, dansati, ascultati muzica, spuneti glume, etc. Ce-ar fi daca si parintii la petrecere s-ar uita la filme? Daca ai numai o intalnire normala. poti viziona si filme.

| simona2010 a răspuns:

Http://movies.thewildducks.ro/ aici poti sa vezi online is mai multe filme:P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai?thinking