| AlroAlex98 a întrebat:

Dc nu mai merge sa intru pe facebook? cand vreau sa intru imi scrie ca pagina web nu este disponibila, am incercat si cu alte browsere dar tot nu merge

9 răspunsuri:
| BlitzLikeXd a răspuns:

Este din cauza unui virus incearca sa-l scoata este my special video

| DAAAAAAAAAA a răspuns:

Si eu am aceiasi problema...

| DAAAAAAAAAA a răspuns:

Asa am patit si cu Ask.fm ieri..si acum merge..cred ca e ceva temporar.e de la ei.

| Nico9 a răspuns:

Uite ce imi zice mie :)))) =)))) "Hopa! Google Chrome nu a putut găsi www.facebook.com " :))) Nu mai pot sa intruuu :(((

| jumbobadboy a răspuns:

Nu stiu ce are, si eu am incercat sa intru, nu le functioneaza serverele

| BeBeRHv a răspuns:

Nu merge la nimeni

| Denisa1Ioana1 a răspuns:

Ai intrat pe link-ul ala "My special video"? Si eu am patit si mi s-a blocat, era un virus...sad Asta a fost aseara acum nu pot intra...inca astept.

| fusion125 a răspuns:

Nu stiu, nici la mine nu merge! sad

| 2BeaT a răspuns:

Baga noul design la toata lumea cred si sterg chestia cu my video