| ღღBomBonikNuMitaALLyღღ a întrebat:

Dc se numesc unii utilizatori de pe TPU ...sustinecampaniatpurevine?
Asa au pus ei numele sau au primit acest nume de la Stela? Daca l-au primit de la Stela cum au facut asta? PLS ajutati-ma.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Asa si-au pus ei numele de utilizator, in ideea de a face din TPU un site cat mai normal, cu postari care sa respecte toate regulile, respectiv atat cele de formulare(limba si gramatica), cat si calitatea acestora, fara postari obscene/ilegale, irelevante ori neinteligibile sau spam. Numai bine!

| Parker a răspuns:

Chiar nu ai alte probleme, asta este cea mai arzatoare intrebare pe care o ai in momentul asta?
Oho, as vreau sa fiu in locul tau!