| Barajag a întrebat:

De ce Adam si Eva nu aveau haine? Iarna cu ce se imbracau?big grin

14 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Edenul nu ere atins de schimbari climatice.

| SweetCandy a răspuns:

Acolo la ei are vreme frumoasa mereu, nu aveau nevoie de textile. ce sa se mai complice sa le dea jos cand. vb aia...frichi frichilaughing))

| Pho3nix a răspuns:

Probabil iarna se duceau intr-o pestera si se incalzeau unul pe altul.happy

| monyk a răspuns:

Nu cred ca aveau nevoie de haine pentru ca nu cred ca in paradis era iarna, era numai vreme frumoasahee hee

prfml
| prfml a răspuns:

Nu au mai apucat iarna, nu au rezistat merelor din prima toamna.

| Sabwy a răspuns:

Nu era iarna.:p

| Jonsdottir a răspuns:

In paradis nu venea iarnawinking si nu purtau haine pentru. ca nu aveau rusine, pentru. ca nu au facut nimic de care sa le fie rusinewinking

| yuli10 a răspuns:

Venea iarna in paradis? happy

| Wisdom a răspuns:

Nu aveau nevoie, erau echipati cu centrala termica sa ramana dezbracati mereu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faceau comanda la sf.Ilielaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Erau cam prosti, umblau pe acolo goi prin zapadahee hee
Daca eram in locul lui adam ai faceam evei o pereche de pantaloni mulati din piele de sarpebatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
În primul rând nu erau croitori, și în al doilea rând nu era nici iarnă!
Câte pretenții...
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@nebundupatine-eu as fi mulat direct sarpele in jurul ei. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca anotimpurile au fost creata dupa laughing vis de vara.