| MineIsLikeABridge a întrebat:

De ce aproape pe toate canalele de tv apar niste femei care isi scutura fundul de caca-t in nasul unuia?

Răspuns Câştigător
| DanaVisatoarea a răspuns:

Pentru ca sunt niste panarame nesimtite, nu e frumos asa ceva!

5 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Deci eu nu am vazut reclama aia.

| fsorin96 a răspuns:

Pentru ca traim in Romania si aici conteaza doar audienta. Daca vrei sa inveti ceva de la televizor si nu doar sa iti pierzi timpul iti sugerez sa vizionezi emisiunile de pe Discovery.

| 凸florina凸 a răspuns:

Panarame n-am ce zice straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sexul este promovat peste tot? de ce oralu si analu au ajuns normale? de ce de-a lungul istoriei femeia a condus razboaie de sub plapuma?{cleopatra,elena din troia,eva Braun, mata hari, etc? de ce crezi adyYy? incearca sa-ti raspunzi la intrebarea asta din toate punctele de vedere.si mai ales la sintagma; in spatele unui barbat de succes se afla intodeauna o femeie puternica. iaca eu am o femeie p[uternica si nu sunt chiar de succes,insa multumesc lui Dumnezeu,sunt fericit,si ea la fel,si copii asisderea,fara sa-si scuture fundul pe undeva,si fiind si libera ca sotie si fiinta omeneasca.iar eu nu sunt un ratat. vreau sa spun ca e alegerea fistecaruia,in viata,daca vrea sa fie in umbra fundului ei, sau sa fie barbat, si nu in genunchi iar ea in picioare.ci VERTICAL.