| cristiano_6675 a întrebat:

De ce asa de greu sunt aprobate intrebarile puse pe TPU.ro (pui intrebarea si dupa vreo 5, 6 ore, apare ca a fost aprobata)?

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Esti nou pe site. De fapt, nu ai prea multe raspunsuri, pune-te si raspunde la cat mai multe intrebari, in jur de 20 la inceput, si ti se vor aproba intrebarile si raspunsurile mai repede.winking Cat despre intrebari, esti norocos daca-ti apar dupa 6 ore, altora chiar dupa 2 zile le sunt aprobate.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Ai postat putine intrebari deasemeni si raspunsuri ai putine de aceia depinzi de 3 moderatori, dupa ce iti aproba intrebarile sau raspunsurile acestea apar pe site.Asa e la inceput, pe urma vor aparea imediat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi din cate am vazut, nu ai multe raspunsuri. Deocamdata, intrebarile si raspunsurile tale sunt aflate sub supravegherea moderatorilor, trebuie sa fie aprobate de 3.
Ai putina rabdare, fi mai activ daca vrei sa postezi direct pe sitewinking.