| alcip67 a întrebat:

De ce cand intru an metin 2 aspire scriu contul ma conectez si cand intru pe contul meu de 60 an 3 secunde ma scoate? ce trebuie sa fac ca sa mearga daca vreti bagati id-u meu de mes alex_bos29 si imi spuneti plz

28 răspunsuri:
| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Si eu am cont pe aspire am lvl 88 si pe mine ma scoate adica ma scotea, incearca sa intri repede si apoi sa lupti. Aja fac eu ca ma scoate si pe mine.in joc numele meu e shamanka22 dar nu prea intru pe ala de 88 kautama pe asta:shamy2010! Fundita?

| Gicone a răspuns:

Am avut si eu o problema aproape la fel doar ca pe mine ma scotea cand alegeam caracterul. Dezinstaleaza metinul si reinstaleaza-l. Sigur va merge!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pe mine la fel ma scoate instaleazal iar poate merege

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu si mie mi se intampla dar poti sa iti vaci un caracter nou ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu merge sa ma inregistrez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti deec ca e contul prea ocupat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asdasd

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dami si parola si til fac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dc si mie imi face asa la contul de 50, la ala de 42, la unu de 36, la unu de 7 si la 2 de lv 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aspire are lag fra de aia nu poti intra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se ma poat recupera c asa mis blocat si mii unu d lv 95!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall bah si mie la fel la contul de 74 si 82

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paaaai eu am intrat pe site dupa si dupa mi-am dat Unstick si ++ am asteptat 10 min inainte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai injurat sau ceva de genu asta ca si pe mine ma scoate asa ca rolling on the floorrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut nu stiu cum sa fac cont pe aspire ajutati-ma va rog mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu am lvl 36 si cal dar ma enerveaza ca nu stiu cum sa-mi pun o armura la cal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea si eu metin 2 aspire dar nu stiu cum sa il dowloandez te rog te-am bagat in lista mea, te rog sa imi spui si mie cum sa descarc metin 2 aspire.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca imi dai saitul de unde ai descarcat metin 2 aspire iti promit ca o sa te rezolv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nus si mie mi se intampla

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba bagate pe dinamik.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma si mie imi face la fel aveam unu de 90 si nu mai mg mandd ma loghez scrii contul tau este blocat trebuie sa astepti mult 2 3 luni sa mearga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E bug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se intampla asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai face figuri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi ai injuratpe cine va?
daca da nu te mai lasa sa intri gm

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Finca nu tiai treas metin2 aspire bine

| andrei_7804 a răspuns:

Imi dia cont de lv 1 iti zic raspunsu

| edialbertop10 a răspuns:

Bv