| M4RK a întrebat:

De ce cand vreau sa instalez jocul wild earth safari africa imi apare o eroare si scrie -- insufficient drive space, there is not enought free spece on the selected drive(141 mb available, 512 required). please free additional space or select another drive?thinking

Răspuns Câştigător
| cheloo74 a răspuns:

Daca hardul este impartit in mai multe partitii atunci incearca sa instalezi in partitiile pe care ai spatiu liber mai mult. Pentru asta atunci cand jocul zice ca va fi instalat in c:\program files... dai clic pe browse stergi litera c si o inlocuiesti cu litera celeilalte partitii : d, e sau ce ai tu acolo.

3 răspunsuri:
| M4RK explică:

Nu mai rasp nimeni?

| M4RK explică:

Chello74 mersi mi-a mers in D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai destul spatiu, trebuie sa dezinstalezi ceva, cum prea stii nimic... poti sterge vreun program important.
Daca tii asa de mult mergi: start-control panel-si add or remove program si sterge ceea ce nu ai nevoie, programe jocuri etc.
Bafta