| okei a întrebat:

Care este cel mai folosit stil in a-ti decora camera?

Răspuns Câştigător
| deanda a răspuns:

Depinde ce varsta ai. Pentru adolescenti e recomandat stilul modern, culoarea camerei sa fie deschisa la fel si cea a mobilei, sa patrunda lumina cat mai mult, pentru ca toate dau un aer mai altfel ceea ce sporeste imaginatia persoanei, confortul, etc.
Daca iti plac avioanele, motoarele, masinile etc, iti poti face un coltisor cu tot felul de obiecte, carti, poze cu lucruri sau daca esti pasionat de natura la fel iti poti face un coltisor cu plante tongue depinde de fiecare persoana si de felul ei de a fi.
O persoana mai inchisa si mai singuratica va avea o camera mai intunecoasa, iar o persoana vesela, deschisa, va avea o camera luminata si vesela.

7 răspunsuri:
| Haydee a răspuns:

Stilul propriu! tongue laughing

| alexdop21 a răspuns:

Okey tine de gusturile fiecaruia, mie imi place ca a mea camera sa fie cat mai spatioasa, sa nu am dulapuri si dulapioare in camera si am folosit si culori deschise!
Spatiul e tot ce conteaza pentru mine, altcineva poate sa aprecieze altceva la o camera, mie asta imi place!
Si totul se reduce la gusturi!

| Psihoyounger a răspuns:

Depinde de gusturile si de bugetul fiecaruia.

Psihoyounger

| Angel of darkness a răspuns:

Stilu tau propiu :p Depinde cum iti place tie si cati bani ai disponibili big grin

| low.edit a răspuns:

Cel mai folosi.hmm pai daca te referi la culoare majoritatea aleg albastru. daca te referi la mobila.trebuie ceva ce nu ocupa foarte mult spatiu dar indeajuns de mare ca sa iti incapa tot ce doresti.

| Div_2769 a răspuns:

Eu am camera plina de postere.

| opensky a răspuns:

cel mai util e cel care se bazeaza pe principiile feng-shui ( armonie, energii pozitive, etc). informeaza-te putin de pe site-urile de specialitate si o sa ai niste idei...