| Cortex a întrebat:

De ce grasii sunt grasi? cel mai inteligent raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| 54ndy a răspuns:

Nişte fomişti care bagă în ei cantr-un spital.

8 răspunsuri:
| User a răspuns:

Ca nu-s slabi

| Bunny a răspuns:

De asta nu dormi tu noaptea? La asta stai sa te gandesti?laughing De ce mai bine nu intrebi de ce sunt prostii prosti? Fiecare e diferit.Nimeni nu seamana cu alta persoana.Sunt slabi si grasi, urati si frumosi, inteligenti si mai putin inteligenti etc. Dar toti suntem oameni.Conteaza asa mult aspectul, infatisarea? Fiecare alege cum vrea sa fie. Daca ei se simt bine in pielea lor, bravo lor! Fiecare trebuie sa se mandreasca asa cum e si sa nu vrea sa para alta persoana. Mai mult conteaza nesimtirea, indiferenta, egoismul ca astea ne incurca in viata de zi cu zi, nu kilogramele "grasilor".happy Sper ca te'am ajutat. si apropo cred ca vroiai sa zici "cel mai inteligent raspuns" nu intrebarelaughing.

| xl0llip0px a răspuns:

Grasii sunt grasi pentru ca daca nu ar fi grasii grasi atunci nu li s-ar mai spune lor grasi si slabilor slabi...deaia straight face

| Yang a răspuns:

Ai dat fundita la cel mai idiot raspuns dintre toate.Mai bine sterge-ti contul te faci de kkat

| Anonim_8545 a răspuns:

Sunt grasi fiindca baga in ei ca spartii, manci odata mult stomacul se largeste si a doua oara normal ca o sa manci mai mult ca sa se faca plin. Porecla pentru grasi: balene pe uscat

| Babbe a răspuns:

Nu se spune " de ce grasii sunt grasii " mai corect spus, " de ce grasii sunt bonomii " - : Pentru ca, oameni bonomi sunt preponderent grasi nu slabi.

| Alice180297 a răspuns:

OMFG! straight face Iti spun eu : Pentru ca intrebarea este prea stupida! rolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca asa sunt ei