| anonim_4396 a întrebat:

De ce in seara asta nu are emisiunea Comanda la Mine pe Antena 1 ca e luni si in fiecare luni avea. straight face

6 răspunsuri:
| AleandraIleana98 a răspuns:

Din pacate a trebuit sa bage astia fotbal si mie imi place dar de fiecare data cand e fotbal amana o emisiune frumoasa ca sa bage fotbal cum a fost si joi a amanat sa te prezint parintilor pentru fotbal asta e nici mie nu imi place ca nu este

| hrdcore a răspuns:

Nu stiu si mie imi place dar ei au bagat fotbal

| chivas21 a răspuns:

laughing Hai steaua!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da e fraiera

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca este joia acum...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai pentru ca a fost fotbal in seara asta, iteligento si ia mai lasa tu id-urile astea ca nu cred ca esti a nimanui fato. Ce ma-enerveaza oamenii ca tine care cred ca nu-si au rostu-n lume, oare ai impresia ca esti aici din intamplare? maaaaaaaaaama ce ma doare capu.