| vBunicutzu023 a întrebat:

De ce nu imi merge sunetul?
Pana acum 5 luni imi mergea, dar am trecut pe casti prin USB, castile mi s-au ars si le-am schimbat da nu mi se aude nimic. Am reinstalat windowsul si tot nu-mi merge, nici daca pun boxele sau noile casti, ce trebuie sa fac?
Este cumva de la placa de sunet? Cand intru in Control Panel- Sound and Devices nu-mi da nimic, ce trebuie sa fac?

1 răspuns:
| Amplifier a răspuns:

Pai desfa unitatea si verifica daca toate placutele sunt puse bine.