| Kena a întrebat:

De ce nu imi merge wi-fi pe iphone4s?
Cand intru in confingurari si dau la wi-fi imi apare ca e pe O iar cand vreau sa dau pe I nu imi merge nu se muta. nu ma lasa! Adica nu merge sa il activez ..Va rog frumos ziceti`mi si mie ce trebuie sa fac ca nu mai imi merge internetul pe telefon..am dat restore mi s`au sters toate pozele tot iar tot nu ma lasa.cei care au patit`o... ce trebuie sa fac?
Dau funda! 1

1 răspuns:
| SaraHazza a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat exact la fel si nu am rezolvat crying daca ai rezolvat pana acum te rog zi-mi si mie ce ai facut...