| AdaIoana18 a întrebat:

De ce nu m-ai pot sa imi editez profilul pe hi5? Va rog ajutati-ma dau fundita.

4 răspunsuri:
| Aliyaa a răspuns:

Este o problema tehnica probabil.Stai linistita ca se va rezolva!
PS:nici la mine nu mergesad

| cristiancristir a răspuns:

Adiutza... mai se scrie impreunat. E cam rusinos sa nu stii sa scrii.

| aiurea231223 a răspuns:

Verifica mai intai daca sunt probleme tehnice anuntate de hi5, daca nu incearca sa iesi afara si sa te logezi din nou si daca nici asa nu merge cere ajutorul unui specialist, vreun prieten de al tau care se pricepe la hi5 coleg sau nu stiu Asigurate ca sti sa ii explici care este problema ca cel mai bine este in acel moment, la locul "faptei" daca intelegi

| ina_3220 a răspuns:

Daca te referi la codurile de aspect, nu mai functioneaza deloc de cand cu noua versiune HI5.
Daca insa e vorba despre editarea sectiunilor gen "interese","despre mine". probabil e o problema temporara.