| laryssa93 a întrebat:

De ce nu pot sa trimit mesaje private pe site?

nu mi-a trimis e-mail sa confirm!

sad sad

Cum vb cu voi?sad

4 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Trebuie sa confirmi ca iti apartine tie adresa de mess ca sa trimiti. Deschide Yahoo messenger si cauta in spam ( il accesezi facand click pe acel desen cu un plic langa yahoo ! voice ). Ca sa confirmi, vezi ca e acolo o lista. Cauta din acea lista mesajul ( spune ora si data si site-ul de unde provine mesajul si mai arata ceva dovezi care iti spune de la ce e mesajul ) si pur si simplu fa click pe el.

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Pai, intra pe e-mail si confirma adresa de e-mail.
O sa-ti trimita. Sau, verifica in toate fishierelewinking

| crizantema a răspuns:

Daca nu reusesti sa trimiti mesaje private, nu dispera! Cineva tot o sa puna o intrebare bomba si Raluca o s-o lase mult si bine pe site... o sa fie super, vom socializa toti!big grin
Din moment ce ai reusit sa iti faci cont pe site, inseamna ca ai primit si e-mailu, de regula cei care au avut probleme cu mesajele(inclusiv eu) au gasit e-mailu la Spam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumos