| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu pot salva pozele cand folosesc photoinstrument?crying

3 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Eu tot Photoinstrument folosesc da am prins o mică şmecherie. Nu salva pozele, doar maximizezi fereastra programului (pe tot ecranul), apoi dai un "Print screen", deschizi Paint-ul şi dai Ctrl+V. Dai apoi click pe pătratul acela punctat de sus, selectezi doar conturul pozei, click dreapta - cut, apoi click sus la "File" - "New" - No, şi dai iar Ctrl+V După care dai click pe X-ul ăla roşu din dreapta sus, dai click pe "Yes", apoi "Save" Cam asta ar fi...Byehappy

| marui08 a răspuns:

Pentru ca trebuie sa fi inregistrat dar e mai complicat;
poti sa le salvezi cu Print Screen si le decupezi in Paintbig grin

| AnaÎşiSchimbăNumele a răspuns:

Pentru ca trebuie sa il cumperi. Cel mai probabil acum folosesti un trial, asa mi s-a intamplat si mie. Dupa 30 de zile nici nu o sa se mai deschida.