| rockal a întrebat:

De ce nu primesc e-mail de confirmare a schimbarii e-mailului pe Okazii? Da, e-mailul e corect, chiar am incercat pe doua conturi sa schimb e-mailul dar tot nu a fost trimit e-mailul de confirmare, am facut si plangere la okazii ieri, dar nu a venit nici un raspuns pana acum.

2 răspunsuri:
| Okaziiro a răspuns:

Salut,

Iti multumim pentru interesul aratat site-ului Okazii.ro.

Te rugam sa transmiti un e-mail la suport@okazii.ro sau sa suni la numarul de telefon 0374/652.944, unde vei descrie pe scurt situatia pe care ai intalnit-o.

Te invitam sa revii pe Okazii.ro.

| OneGentleman a răspuns:

De obicei aceste raspuns dureaza mai ales la relatii clinti si cateva zile, eu pot spune din proprie experienta.ai rabdare te rog happy