| MadalynaOk a întrebat:

Stie cineva de ce nu primesc mailul de confirmare sad? Degeaba tot trimit mail de reconfirmare am facut de mai multe ori asta si tot nu am primit nimic
Dau fundita cui ma ajuta :*

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

În acest caz, trimite un mesaj la Contact şi roag-o pe Cristina să te ajute.

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru a răspunde la întrebări fără probleme trebuie să îți confirmi adresa de mail. Intri în contul tău la "Editare profil" și vei vedea următorul text: "Nu ai adresa de email confirmată. Click aici să îți confirmi adresa". Apasă pe cuvântul "aici" (oranj)! Pe adresa cu care te-ai înregistrat vei primi un mesaj cu un link pentru a o confirma (ar fi bine să verifici și în "Spam". Însă atenție, uneori mail-ul nu ajunge imediat, ci trebuie să aștepți câteva ore sau zile). Apeși pe link-ul respectiv și adresa este confirmată. Există însă posibilitatea ca adresa ta de mail să nu fie una corectă și să nu primești mesajul de confirmare.
În acest caz ar fi bine să îți schimbi adresa de mail cu una funcțională și pe care să te poți loga. Poți face acest lucru direct din contul tău la secțiunea "Editare date logare", unde poți adăuga noua ta adresa de mail.
Succes.

| MadalynaOk explică (pentru NOname):

Noname am cautat in fiecare coltisor spam inbox si adresa aia o am de un an(mergea perfect la altele)...ce se intampla?

| MadalynaOk explică (pentru NOname):

K mersi scuze de deranj

| MadalynaOk explică (pentru NOname):

Am rezolvat am schimbat clientul de mail, are yahoo probleme se pare

| NOname a răspuns (pentru MadalynaOk):

Da, cu yahoo apar mai mereu probleme de acest gen.
Cu plăcere. : )

| NOname a răspuns (pentru MadalynaOk):

În acest caz, trimite un mesaj la Contact şi roag-o pe Cristina să te ajute.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai cautat si in Spam?
Daca tot nu-l gasesti scrie un mesaj din CONTACT si expune problema si o sa ti-l trimita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Cel mai bine este sa trimiti un mesaj la Contact.
http://www.tpu.ro/contact
Te pup!

| MadalynaOk explică (pentru anonim_4396):

Mersi dar am rezolvat happy trebuia sa te uiti putin mai sus