| David5000 a întrebat:

De ce se fac glume pe seama lui Chuck Norris? de ce se spune ca e invincibil? ce e asa de special la el ca este un actor si luptator de arte martiale?

Răspuns Câştigător
| Săsăran_Dragoș_1996 a răspuns:

Se fac glume pe seama lui datorita filmelor in care a jucat. Majoritatea filmelor in care apare, el joaca personajul unui om foarte puternic, care e mai rapid ca gloantele, mai puternic decat orice si oricine, etc. Daca urmaresti unu' dintre filmele sale, o sa iti dai seama si singur(a).