| ydaa a întrebat:

De ce se poarta de Revelion chiloti rosii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa ai parte de iubire in noul an, eu mereu port lenjerie intima de culoare rosie in seara de revelion.trebuie sa fie si noua laughing

14 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Eu de revelion nu port chiloti... happy

| viatadecacatt a răspuns:

Se poarta?thinking

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Da?laughing N'am stiut chestia asta...tre sa'mi pun alarma sa nu uit sa'mi iau chilotzei rosii big grin laughing

| Silvia a răspuns:

Ca sa ai noroc in dragoste in viitorul an cica...big grin

| Barajag a răspuns:

Ca sa nu te deochilaughing... iar daca crezi in superstitii i-ai pe doshee hee

| cretzufinish a răspuns:

E o superstitie si se considera ca simbolizeaza "amorul" ca sa nu duci lipsa pe parcursul anului viitor.winking

| BarBye a răspuns:

Ca sa ai noroc :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiloti rosi? adica ...tociti? sau rosii? nu stiam ca trebuie. dar eu nu am dus lipsa si nici sotia mea. oare?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De-aia n-am eu gagica mah...ca n-am purtat chiloti rosii. Asta e de tinut minte...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se spune ca o sa ai noroc tot anul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de fiecare Revelion am purtat chiloti rosii si plus sutien rosu si am noroc in dragoste.***:*:*:*:*:*:*pooooooooooophappyhappyhappyhappyhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa fie anjul rosu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ca sa ai pate de iubire cica..., dar eu cred ca e o prostie si eu sunt cam mica pentru a purta chiloti rosi ca n vreau sa am de acum un iubit.
Si cred ca mai trebuie sa poti chiloti rosi pentru ca iti sta si bine!rolling on the floor