| RazvanSmile a întrebat:

De craciun in clasa noastra fiecare extrage dintr-un bol un bilet cu numele cuiva si trebuie sa-i faca un cadou, care sa coste intre 8-12 lei.Ce idei aveti? p

11 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

O jucarie, sa uceva amuzant care sa-i aminteasca de tine

| WhatMeanLove a răspuns:

Asa se face si la scoala mea.Cumpara-i niste delciuri si cdva simbolic (un bibelou poate) sau ceva dragust (o esarfa).

| Pufulete8682 a răspuns:

Ceva dulce

| Pitickutza a răspuns:

Depinde de persoana! ori o bijuterie ori un ornament de craciunwinking

| anonymous09 a răspuns:

Depinde. daca e baiat : o minge, o carte... daca e fata: o bratara, un ceas, o esarfa

| Chiorix a răspuns:

Bună!

Îi poţi da o cană specială de Crăciun.Sau o decoraţiune de Crăciun.

Baftă!

| catalush11 a răspuns:

Heii! Si eu fac la fel! daca e fata poti sa ii iei un inelus sau o bluzita, daca e baiat un tricou, rechizite ceva happy

| 6693 a răspuns:

Eu stiu, daca ii plac pc-urile, ii poti lua un stick bloototh, e in jur de 10 lei

| xDreamServer a răspuns:

Cum, a raspuns si pitick.
Depinde de persoane.
Eu, zic sa-i cumperi o felicitare, de craciunbatting eyelashes

| BombonicaSuperGirls a răspuns:

In caz ca nimeresti o fata, cea mai buna idee, ar fi un parfum sau o esarfa big grin In caz ca nimeresti un baiat, poti sa ii iesi un parum/aftershafe sau un ceas. Daca nu iti permiti nici una din acestea, incearca chiar daca e fata sau baiat sa ii iei ceva dulce si un breloc cu numele sau, sau cu ceva funnypuppy dog eyes

| alexs99 a răspuns (pentru BombonicaSuperGirls):

Stiai ca nu e bine sa dai parfumuri? Poate nu-i plac.