| M371n1s7 a întrebat:

De curand am cumparat un aparat foto Canon mai asa pentru inceput. Vreau si eu sa imi dati un program pe calculator, nu online unde sa editez pozele sa le fac mai artistice. Poate sunteti fotografi uni si stiti vreun program. Mersi mult.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

IrfanView, ACDSee, The Gimp, Paint.NET. Poti sa faci treaba chiar si cu cele mai banale programe.

| Clorox a răspuns:

Oameni buni... Nu ati auzit de photoshop?
Da-o-ncolo de treaba, atatia ani de cand exista si voi nu ati auzit de el!
Unde traiti, in pestera?