| NumePublicExistent a întrebat:

De fiecare data cand dau click pe un link mi se deschide internet explorer.Eu vreau sa mi se deschida in mozilla firefox. Ce tot are? Nu facea asa pana acum.

La internet explorer cum pot sterge paginile unde am fost? History nu gasesc.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pesemne ca linkul respectiv a fost dat din Internet Explorer. Pentru a sterge istoricul poti intra din Tools/Explorer Bar/History. Succes si numai bine!

| Catalion a răspuns:

Dai click pe tools, din meniul de sus, pe urma click pe obtions. La advanced, clik pe tabul general. Bifeaza prima optiune de la system defaults si click pe check now.

| NumePublicExistent explică:

Ioandelasal nu e explorer bar.