| Decebalul a întrebat:

De unde pot descarca Google Earth? Dar sa se vada mai clar.

5 răspunsuri:
| Bøøgey a răspuns:

Cauti pe varu' Google "Download Google Earth". Greu, nu? Iti dau voie sa fii socat de cunostintele mele.

| zaoo32 a răspuns:

Un site ok dupa parerea mea unde vei gasi mai multe chestii utiltare si nu numai cum ar fi fire-team x-cel e.t.c este NINITE

| mihai22222 a răspuns:

De pe google dar ca sa se vada mai clar trebuie sa ai net bun nu de 1 gb

| uuuu1 a răspuns:

Http://en.softonic.com/s/google-earth-2013-free-download
wezi alege tu ca sunt mai multe alege versiunea 7 si nu trebuie sa ai net bun pc trebuie sa fie bun si sa ai putina rabdare