| Neah a întrebat:

De unde pot dowloada photoshop 06 fara virusi, va rog link. Funda (:

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Photoshop CS 5 este ultimul! restul sunt update-uri! Uite pagina oficiala de la Adobe http://www.adobe.com/downloads/ Deci mai intai iti trebuie photoshop CS 5 si apoi poti face update-uri pana la photoshop 12. pentru a face update-urile trebuie sa cumperi aplicatia de pe site-ul oficial sau sa cauti un photoshop FULL. Daca nu ai ...cauta-ma,am eu!

| Anghel_9461 a răspuns:

De pe google este cel mai usor...