| M3ntosana a întrebat:

De unde pot lua poze gen asta:
" file:///C:/Documents%20and%20Settings/user/Desktop/Deskt op/103.gif " Multumesc!happy Dau funda!happy

Răspuns Câştigător
| lunarwolf a răspuns:

Gasesti o gramada imagini pe :
vi.sualize.us
deviantart
flickr
imgur

La fel, scrii in casuta de search 'couples'; 'love'. Sigur gasesti [poti incerca mai intai pe vi.sualize.us.winking O sa ai la imagini de te saturi!]

Bafta! Funda?hee hee

7 răspunsuri:
| lunarwolf a răspuns:

Daca ar si merge ce ne-ai dat tu acolo!

| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

Weheartit.com acolo gasesti foarte multe...si poti scrie sus in colt: love, couples etc., dar trebuie sa scrii in engleza.

| Ghost a răspuns:

Top 1 idioata

| M3ntosana explică:

@ghost idioata-i mama ta.Nu-ti covine nu raspunde.

| lilme89 a răspuns:

Nu poti vedea poze din pc-ul tau, trebuie pus pe site-uri de specialitate ca altcineva sa le poata vedea, gen: www.tinypic.com, www.postimage.org

| ramkat a răspuns:

Probabil ca tu cauti poze in format.gifhee hee Oricum, cea ce ai dat u este doar o adresa de la tine din calculator. Numai tu sti ce ai acolobig grin