| anonim_4396 a întrebat:

Deci..am un Samsung 720N (monitor). dupa cum stiti, un model nu prea modern. Vreau sa-mi cumpar un pc performant pentru gaming,credeti ca voi intampina probleme, daca am un pc bun si un monitor nu foarte bun.

1 răspuns:
| Seby90 a răspuns:

laughing. Nu.

Vei vedea acelasi rahat ce il vedeai si pana acum. wth, macar ganditi?

Indiferent de ceea ce iti cumperi si pui in pc nu va afecta imaginea cu mai nimic de pe monitor. Tot ce va afecta va fi nivelul de detalii / viteza de a executa diferite comenzi / framerateul. Cum crezi ca poti face bottleneck la un sistem decent cu UN MONITOR?